Sitemizden Yararlanmak İçin Üye Olunuz !!!Acı Dolu Msn Nickleri B-261910-üye_ol
Pozitif Seyir
Sitemizden Yararlanmak İçin Üye Olunuz !!!Acı Dolu Msn Nickleri B-261910-üye_ol
Pozitif Seyir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaİletişimLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Acı Dolu Msn Nickleri

YazarMesaj
CooL_LiFe
™Pozitif Seyir™
™Pozitif Seyir™
CooL_LiFe

Acı Dolu Msn Nickleri Shanex10
Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
Acı Dolu Msn Nickleri Shanex11
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 269
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Yaş</b> Yaş : 32
Ruh Halim : Tehlikeli
Tuttuğu Takım : Galatasaraylı
Acı Dolu Msn Nickleri Shanex12

Acı Dolu Msn Nickleri Empty
MesajKonu: Acı Dolu Msn Nickleri   Acı Dolu Msn Nickleri I_icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 8:28 pm

Aglama gözlerim bir vefasız için...Sızlama yüregim bir hayırsız için...Sen hele hiç konuşma dilim bir hayırsıza seni seviyorum dedigin için...

bu gün bir kurban kestim bileklerim hala kanıyor

hayatta tek kalma tek kalırım korkusuyla yaşama ben tek yaşadım bu güne kadar sanma.sende yaşarsın başkasıyla aldanma

Sevgi yanında olanı sevmek değil uzakta olanı hissetmektır maksat sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölecek sevgili bulmaktır...

S€n g!d€r$€n ölüRüm d€m!$t!m... n€f€s @L@N c€sEtten farksızım $imd!

Nereye tutunsam düşüyorum…Hayat öyle bir oyun oynadı ki, palyaçonun dediği gibi ağlamadığımdan gülüyorum.,!

єğєя вιяgüη нαуαтιη güzєℓℓιкℓєяιη∂єη вιкιρтα ѕєѕѕιz вιя кöşє∂є öℓмєк ιѕтєяѕєη вαηα gєℓ gєℓ кι ѕαηα уαşαмαηιη öℓüм∂єη вєтєя σℓ∂υgυηυ göѕтєяєуιм...!!

aşk nedir diye sordular ismini söyledim bir ş*refsiz için ölmeye değer mi dediler yaşayan bir ölü olmaktansa değer dedim

anladım ki sen değil . hiç kimse sen değil . hiç kimse senin kadar canımdan öte can değil.

sevmek suçsa cezası nedir? sevilmek sevapsa günahı nedir? seni seviyorum desem cevabın nedir!!!

yaprak deil çiçeğim hayal deil gerçeğim sana som bir sözüm var seni ölene dek seveceğim

µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ,hêr Rênk ßîr gûn §îYahl...

Sana verdiğim bir gül vardı .....Sen qidince soldu..O gülün bir acı tarafı vardı bilir misin?Dikenlerrr...O acı gül benim için bir hatıra artık.. :,(

batmak üzere olan geminin son haliyim

Dert Adamı Muma Çevirir.Sonrada Günden Güne Eritir.

sevmek aci cekmektir kavustugunda biten hasret gercek sevgi degildir sen sevdigini yanindayken bile ozluyosan yurekten seviyosundur

birgun yanına gelecegim bir elimde SİLAH bir elimde GÜL ya o SİLAHI alıp beni vurursun ya o GÜLÜ alıp benım olursun

birini sevdim ama biri beni sevmemiş

Ben seninle bir dalın yaprağı gibi sararmak isterdim, ben seninle eriyen kar tanesi olmak isterdim,, öyle ya sen olaydın taş olaydınnnnnnn

agladığımı kimseye söyleme anne onlar beni kral bilior kızdımmı dünyayı yıkar biliyorlar BİR KIZ İCİN BUKADAR DÜŞTÜMÜ BİLMİYORlar

http://pozitifseyir.hareketforum.com

Acı Dolu Msn Nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Asi Msn Nickleri
» Emo Msn Nickleri
» HipHop Msn Nickleri
» Anlamsız Msn Nickleri
» İslami Msn Nickleri