Sitemizden Yararlanmak İçin Üye Olunuz !!!Liverpool'a meydan okudu B-261910-üye_ol
Pozitif Seyir
Sitemizden Yararlanmak İçin Üye Olunuz !!!Liverpool'a meydan okudu B-261910-üye_ol
Pozitif Seyir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaİletişimLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Liverpool'a meydan okudu

YazarMesaj
CooL_LiFe
™Pozitif Seyir™
™Pozitif Seyir™
CooL_LiFe

Liverpool'a meydan okudu Shanex10
Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
Liverpool'a meydan okudu Shanex11
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 269
<b>Nerden</b> Nerden : istanbul
<b>Yaş</b> Yaş : 32
Ruh Halim : Tehlikeli
Tuttuğu Takım : Galatasaraylı
Liverpool'a meydan okudu Shanex12

Liverpool'a meydan okudu Empty
MesajKonu: Liverpool'a meydan okudu   Liverpool'a meydan okudu I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 5:47 pm

Attığı 3 golle Süper Kupa maçının kahramanı olan Teofilo Gutierrez, UEFA Avrupa Ligi play-off serisindeki rakipleri İngiliz devi Liverpool’a meydan okudu

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Teofilo, “En az Liverpool kadar tur şansımız var. En az onlar kadar inancımız var; bunu Anfield Road’a gittiğimizde herkes görecek. Alnımızın akıyla oradan çıkacağız” dedi.

İşte Teofilo’nun Türkiye’ye geliş hikâyesinden bu sezonki beklentilerine, ülkemize gelen Kolombiyalı futbolculardan yeni transfer JaJa’ya ve Trabzonspor taraftarına kadar olan pek çok konudaki samimi açıklamaları:

SÜPER TEOFİLO GELİYOR

Geçen sezon yaşadığım sorunların hepsini aştım. Sadece futbolu düşünüyorum. Hep başarıyı arzu eden ve golü arayan bir Teofilo olacak. Süper Kupa maçındaki çıkışım sürecek.

Takımımız müthiş bir özgüven yakaladı. Bu zorlu lig maratonundan bu özgüven sayesinde başarıyla çıkacağımıza inanıyorum.

EN AZ LİVERPOOL KADAR ŞANSIMIZ VAR, BUNU HERKES GÖRECEK

Liverpool maçları çok zor geçecek; ama bu özgüven sayesinde onları da eleyebileceğimizi düşünüyorum. Liverpool bir dünya devi; günümüz futbolunda maçtan önce hiçbir şey belirlenemiyor. O gün kim gününde olursa o kazanıyor. En az Liverpool kadar tur şansımızı var. En az onlar kadar inancımız var; bunu Anfield Road’a gittiğimizde herkes görecek. Alnımızın akıyla oradan çıkacağız.

KOLOMBİYA’DAYKEN ARDA VE ALEX’İN İSMİNİ ÇOK SIK DUYUYORDUM

Kolombiya basınında Galatasaray ve Fenerbahçe’nin kazandığı kupalardan bahsedilirdi. Arda ve Alex gibi önemli oyunculardan da Kolombiya’da sıkça bahsedilir. Buraya gelmeden önce Türk futbolunun her geçen gün geliştiği dünya futbol sıralamasında en iyi birkaç futbol ülkesinden biri olduğunu biliyordum. Yakından takip ediyordum. Buraya geldikten sonra da gözlemlerimin ne kadar doğru olduğunu gördüm.

OSCAR CORDOBA TÜRKİYE’YE GELMEMDE ETKİLİ OLDU

Beşiktaş’ın eski kalecisi Oscar Cordoba Türkiye’yle ilgili bana çok güzel şeyler anlattı. Futbol oynamak için çok uygun bir yer olduğunu, futbolcuların burada gerçekten iyi kazançlar elde ettiklerini söylemişti. Hatta ailesiyle dö bu konuyu görüşmüştüm, onlar da Türkiye için çok güzel şeyler söylediler. Oscar Cordoba ve ailesinin Türkiye’yle ilgili telkinleri buraya gelmemde etkili oldu. Cordoba, şu anda Kolombiya Milli Takımı’nda kaleci antrenörü olarak görev yapıyor.

PİNO ÇOK İYİ OYUNCU, MÜKEMMEL BİR İNSAN

Pino’nun Galatasaray’a gelmesinden dolayı çok mutlu oldum. Bir Kolombiyalı daha Türkiye’de futbol oynuyor. Daha önce milli takımda çoğu kez birlikte oynadık. Bir çok kez sohbetimiz oldu. Aynı zamanda aynı bölgeden geldiğimiz için ayrıca bir yakınlık var aramızda. Hem çok iyi bir oyucu hem de mükemmel bir insan ve Gaalatasaray’a büyük katkı sağlayacaktır; çünkü kalitesini çoktan kanıtlamış bir oyuncu. Umarım onun için her şey yolunda gider.

JAJA’NIN TRANSFERİNE EN ÇOK BEN SEVİNDİM

JaJa’nın gelmiş olmasından; özellikle de Güney Amerikalı bir oyuncunun gelmiş olmasından ötürü gerçekten çok memnunum. Zaten aramızda çok iyi rekabet vardı, bu rekabet artarak devam edecek. Yürekten söylüyorum arkadaşça bir rekabet olacak. Bugün hangi takıma giderseniz gidin bu ve benzeri rekabetlerin içerisine girmek zorundasınız; ancak böyle rekabetlerin içerisine girerseniz. Oyuncu olarak büyür ve gelişirsiniz. Umut, JaJa ve ben böyle bir rekabete hazır durumdayız.

TARAFTARIMIZ ÇOK FEDEKÂR ONLARI ÇOK İYİ ANLIYORUM

Çok fedakâr bir taraftarımız var. Büyük özverilerle her gittiğimiz yere geliyorlar. Başarı bekliyorlar; gelmeyince üzülebilirler; başarı gelmeyince verdikleri tepkileri anlaşılabilir buluyorum.
http://pozitifseyir.hareketforum.com

Liverpool'a meydan okudu
1 sayfadaki 1 sayfası